skip to Main Content
+90 (212) 671 62 46 [email protected]

Firmamız 2011 yılında talaşlı imalat sektöründe kesici takım satışı ve teknik destek vermek amacıyla kurulmuştur.

Kesici takımlar alanında sektöründe öncü olan Japon DIJET ve derin delmede global anlamda lider Alman TBT markalarının Türkiye tek mümessilliğini sürdüren firmamız, kalıpçılık – talaşlı imalat sektöründe müşterilerimize çözümler sunmaya devam etmektedir.

DIJET kurulduğu 1938 yılından bu yana kendi oluşturduğu teknoloji ile karbür sanayinde kesici takım ve sanayi ürünleri geliştirmektedir. Bugün yaygın olarak kullanılan “Sermet Toz Metalürjisi”, “Hosoi Bileme Geometrisi” ve sanayi üretimlerinde aşınan parçaların karbür kaplanması gibi konularda tüm dünya ile birlikte kendi teknolojisini de geliştirmeye devam etmektedir.

DIJET tamamı Japonya’da olmak üzere 5 fabrikasında kesici takımların yanı sıra kendi tecrübeleriyle oluşturduğu karışımlı toz, karbür, kaplamalı karbür, SERMET, PCD ve CBN de üretmektedir.

Kendi Ar-Ge’si ile geliştirdiği ürünleriyle Dünya çapında 40’tan fazla ülkede distribütörlüğe ulaşmayı başarmış bir Japon devi olan DIJET; özel geometrili ve özel kaplamalı kesici takımları ile yüksek hassasiyet, hız ve verimlilikle yumuşaktan sertleştirilmişe tüm malzemelerde ve Kaba’dan Süper Finish’e tüm operasyonlarda üreticilerin çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.

DIJET, ISO Standardı takımlarda da kendi AR-GE’si ile geliştirdiği özel geometrili – özel kaplamalı takımlarda olduğu gibi iddialıdır. Aynı zamanda tezgah üreticisi olan Alman devi TBT ise çok çeşitli çap ve boylardaki ürün yelpazesi ile yapılacak operasyona ve müşteri talebine uygun derin delik delme matkaplarını tek ağızlı, iki ağızlı, high-speed, değiştirilebilir uçlu gibi seçeneklerle, tüm yedek aksesuarları ile birlikte müşteri talebine uygun olarak sunmaktadır.

Türkiye Yetkili Mümessili

Türkiye Yetkili Mümessili

Back To Top